Ice Coca-Cola

 

Nowy Rok nowe PROJEKTY

Początek roku to czas w którym z nową energią przystępujemy do działania. Cały czas stawiamy przed sobą nowe wyzwania w zakresie fotografii reklamowej i tak było i tym razem.

Do nowego projektu postanowiliśmy zaprosić naszego przyjaciela z San Diego Hugo Ceneviva: https://www.behance.net/hugoceneviva. To niesamowity artysta i retuszer, którego energia doskonale łączy się z naszą pasją do fotografii.

Jak to powstało…..

Coca-cola kojarzy się nam wszystkim z orzeźwieniem. Kropelki wody spływające po schłodzonym napoju, sprawiają że na sam widok chce nam się pić. Naszym pomysłem było sfotografowanie coca-coli wyłaniającej się z tafli lodu.

1.jpg

Ponieważ realizacja tego przedsięwzięcia była dość skomplikowana, kilka tygodni przed właściwą sesją zaczęliśmy testy zamrażania naszego bohatera. Ostatecznie postanowiliśmy wykonać specjalne akwarium w który ułożyliśmy nasze butelki. Całość zalaliśmy żelatyną z której po zastygnięciu mogliśmy wyrzeźbić wymagany kształt.

2.jpg
4.jpg


Po długich przygotowaniach przeszliśmy do etapu który lubimy najbardziej, czyli fotografowania. Piotrek z ogromnym skupieniem podczas sesji rzeźbił w lodzie z żelatyny potrzebne kształty.
Wykonane zdjęcia wysłaliśmy do Hugo, który wykonał kilka prób kolorystycznych i teksturowych. Wspólnie wybraliśmy kierunek w którym chcemy dalej iść.

fbc93e77093645.5c7efc83dd212.jpg

Efekt końcowy przeszedł nasze oczekiwania!

Współpraca Polska-USA kolejny raz zakończyła się sukcesem.

87703777093645.5c7efc83d4e3b.jpg
ice_coke_comp.jpg